מדוע כדאי להזמין טיסה דרך סוכן נסיעות?

אחת הדילמות הנפוצות בכל הקשור להזמנת טיסות, היא האם להזמין טיסה בעצמכם או דרך סוכן נסיעות. בין אם אתם מתכננים טיסה לצורך עסקים ובין אם לצורך חופשה, חשוב שתדעו כי ישנם לא מעט
יתרונות להזמנת טיסה באמצעות סוכן נסיעות. כמה מהיתרונות הבולטים לפניכם:

תכנון יעיל עבור הנוסע העסקי

אנשים הטסים לחו״ל למטרת עסקים, נאלצים להתמודד עם לוח זמנים צפוף למדי הכולל פגישות רבות ביעדים שונים ובזמן קצוב. הדרך להתמודד עם העומס והביורוקרטיה הכרוכה בהזמנת טיסה, היא באמצעות פנייה לסוכן נסיעות. סוכן הנסיעות יזמין עבורכם את הטיסה בהתאם ללוח הזמנים שלכם, יבצע עבורכם צ׳ק אין כך שתוכלו לחסוך בזמן ובמקרה של שינויים ברגע האחרון, הוא יעדכן את מועדי הטיסות. כך תוכלו לטוס לפגישת העסקים שלכם בראש שקט.

זמינות גבוהה

תקופת הקורונה לימדה אותנו כי האדם מתכנן ואלוהים צוחק. בעקבות התפשטות הנגיף, טיסות ברחבי העולם נדחו ואף בוטלו. נוסעים רבים מצאו את עצמם תקועים בשדה התעופה, ללא יכולת לקבל מענה מאתרי הזמנות הטיסות שהיו עמוסים למכביר. בניגוד לאתרי ההזמנות, סוכן נסיעות יהיה זמין עבורכם בכל שעה, ויוכל לטפל בכל בעיה שעלולה לצוץ.

מתן תשומת לב לאותיות הקטנות

פעמים רבות אנשים ממהרים להזמין טיסה מבלי לבדוק את האותיות הקטנות. למשל, הם לא מודעים למשקל המזוודה שניתן להעלות למטוס, לטרמינל הנכון שעליהם להגיע אליו, האם יש צורך בטיסת המשך והמתנה בשדה תעופה אחר ועוד. סוכן נסיעות מקצועי ומנוסה יודע להסתכל על האותיות הקטנות, להדגיש אותן בפני הנוסעים ולהמליץ על הטיסה המתאימה ביותר ללקוח.

גישה לדילים ומחירים משתלמים

לעיתים קרובות הזמנת טיסות דרך סוכן נסיעות היא משתלמת יותר מהזמנה באמצעות האון ליין. לסוכן הנסיעות ישנה גישה למבצעים ודילים על טיסות שלא תמיד מפורסמים ברשת. הוא יוכל לערוך עבורכם השוואת מחירים ולהציע לכם את הטיסה המשתלמת עבורכם.

הזמנת טיפול VIP

מעוניינים לקבל שירות VIP בשדה התעופה? סוכן נסיעות יוכל לארגן עבורכם שירות הסעה ברכב לביקורת הגבולות, איסוף כבודה, קבלת פנים ביציאה מהמטוס ועוד. כך תוכלו לטוס בנוחות מירבית.

דילוג לתוכן