סוכנת הנסיעות יועדין אופי

שמי יועדין אופי ואני סוכנת נסיעות מזה 20 שנה.

אני מתמחה בארגון כל שירותי התיירות עבור הלקוחות העסקיים והפרטיים כולל הזמנת טיסות, הצטרפות למועדוני הנוסע המתמיד, ביטוחי נסיעות, ויזות, ביצוע צ׳ק אין בשדה התעופה, הזמנת בתי מלון, הזמנת חופשות קלאב מד, הזמנת טיולי סקי, תיאום הפלגות, הזמנת אטרקציות, השכרות רכב, העברות, הזמנת מופעים והצגות, הזמנת שירותי הדרכת טיולים וסיורים וארגון חבילת נופש בכל יעד ברחבי העולם.
השירות שאני מספקת משחרר את הנוסעים מעול הארגון, חוסך זמן רב ומאפשר להם לטוס בראש שקט.

עולם התעופה ריתק אותי מאז ומעולם וטיסות היו תמיד חלק משמעותי מחיי – אבי היה טייס, נולדתי בבסיס צבאי של חיל האוויר, כשהתגייסתי לצבא שירתתי בחיל האוויר ולאחר שחרורי מצה״ל עבדתי כדיילת בחברת תעופה בארצות הברית. בעקבות האהבה שלי לעולם התיירות, החלטתי לעבוד כסוכנת נסיעות ולספק שירותי תיירות לחו״ל ברמה הגבוהה ביותר.

אני בונה ומארגנת חופשות ונסיעות בהתאם לצרכים ולרצונות המשתנים של כל לקוח ולקוח ובהתאם לתקציב.

בעת יציאה לחו״ל לצורך עסקים או הנאה, עלולים לעיתים להתעורר שינויים בלתי צפויים. כסוכנת נסיעות מיומנת ומנוסה, אני מספקת פתרונות מהירים לכל בעיה שעלולה לצוץ לשביעות רצונם של כל לקוחותיי.אני נהנית מאוד מהקשר עם הלקוחות שלי, מעניקה שירות אדיב ודואגת להיות זמינה עבורם בכל יום ובכל שעה. במסגרת עבודתי כסוכנת נסיעות, אני מקפידה על כל הפרטים הקטנים על מנת ליצור ללקוחות את החופשה המושלמת שתמיד חלמו עליה.

דילוג לתוכן